pouzdra na chladné zbraně

K noži patří kvalitní pouzdro. Mnoho výrobců sice pouzdro dodává, ale ty často nesplňují požadavky majitelů. Popřípadě jste si koupili nový nůž u nožíře a nemáte na něj pouzdro? Chcete nové, protože staré zklamalo? Nebo jste snad k noži se dřevěnou střenkou dostali kydex a prostě chcete kůži.

Každopádně umíme pomoct. Vyrábíme pouzdra na nože pevné i zavírací, obušky a další věci co u sebe chlap prostě dost často nosí. Můžeme vyorbit i set a sladit vám pouzdro na nůž, opasek a peněženku. Možností je mnoho.

Zabýváme se i opravami poničených pouzder – pokud se Vám pouzdro rozpadá něco jste utrhli, dá se zachránit. Bohužel to úplně nejde v případě proříznutí. U oprav jsme schopni se pokusit o původní barvu, ale ne vždy je to možné.

Stejně jako u všech kožených výrobků Vám ho i ozdobíme podle vašich představ ať již tradičními motivy, nebo dle vlastní představy. Ať už jde o monogram nebo zakázkové zdobení celého výrobku. Cena se samozřejmě odvíjí od složitosti zdobení.

Zde orientační výrobky:

Pouzdro na pevný nůž délka cca 35 cm  (celková délka) ze 4mm hověziny, poutko na opasek nebo závěs, šité sedlářským stehem. Barva kůže a nití dle výběru.

cena 800 kč.

Již nelze přidávat komentáře.