kůže

Kožené výrobky provázejí člověka už od nepaměti. Kůže je krásný, příjemný a navíc přírodní materiál, ze kterého jde vyrobit leccos. V naší době, kdy se neustále objevují nové materiály s úžasnými schopnostmi je to navíc i trochu nostalgie mít něco takového. A navíc vzhledem k ceně ruční práce, a složitosti výroby (přecejen to zabere víc času, než vstříknout plast do formy) je to i záležitost luxusu.

Určitě to není materiál s nejlepšími vlastnostmi, ale má krásnou strukturu, získává patinu, dá se krásně zdobit, a voní.

Chcete nějaký kousek pro sebe? Podívejte se do podsekcí kde můžete vidět co Vám můžeme nabídnout. Ať už je to peněženka pro pravého gentlemana, pouzdro na vizitky nebo mobil, pouzdro na nůž (což je ostatně taky doplněk pravého muže i gentlemana), nebo obojek pro psa. Samozřejmostí je možnost objednat si celý set jako např peněženku, opasek a pouzdro na mobil v jednom stylu a barvě. Stačí napsat, nebo zavolat a je možné domluvit leccos.

Všechny naše výrobky jsou vyrobené ručně – to neznamená že ručně dáváme do šicího stroje, nebo ručně přebalujeme výrobky z Číny. Ručně u nás znamená že osobně vybereme kousek kůže, ze které se bude daná věc vyrábět, nakreslíme střih, vyřízneme díly, a ručně sešijeme pomocí sedlářského stehu. Který sice trvá dlouho a je pracnější a tím i dražší než strojní šití, ale je hezčí, dává výrobku charakter a navíc je daleko nejpevnější a nejtrvanlivější. Všechny výrobky jsou vyráběné z české třísločiněné hovězí usně a barvené ekologickými vodou ředitelnými barvami.

Takže když napíšeme handmade in Czech Republic a nebo vám dát visačku echtes leder, nemůžeme mít víc prav

Odtud Vás nasměřujeme na podsekce:

Pouzdra (na pevné i zavírací a další nástroje)

Peněženky, opasky a další drobné zboží

A zde malá ochutnávková galerie.

[metaslider id=1601]

Již nelze přidávat komentáře.